Kurumsal
Aydar Inşaat 1992 yılından itibaren Türk Inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Aydar Inşaat ülkemizde güven ve kalite simgesi olmuştur. Özellikle Ankara 'nın değişik semtlerinde özel konut üretimi ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Değişen ve gelişen Türkiye 'mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur. Aydar Inşaat çağın gerektirdiği bu gelişmleri yakından takip ederek sizlere huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı görev edinmiştir.
 
Vizyonumuz; Ülkemizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık. deriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen. geniş bir tabanın beklentilerini karşılıyabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan bir firma olmayı hedefledık. 
 
Misyonumuz; Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur.